Yatırımcı İlişkileri

Temmuz 3, 2016 tarihinde eklendi.

EV EŞYALARI YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

EvEsyalari.com  ev ve ev modası dikeyinde incelemelerini sürdüren bir yan blogtur. Asıl amacımız blog olarak kalmak değil EV EŞYALARI eticareti dikeyinde ciddi bir oyuncu olmaktır. Bu sebeple yayın hayatına girmeden önce zoru başardık. Devasa bir sektörün -Ev Eşyaları sektörünün- tam adını site adı yani domain olarak alabilmeyi başardık. Bu noktadan netteki onlarca ev modası ve dekorasyon sitesinden ciddi bir nitelik farkı ile ayrılmış olduk. Bu sebeple evesyalari.com a yatırımcı arayışımız devam etmektedir. Görüşmüş olduğumuz kişi ve sermayedarlarla henüz bir anlaşma sağlayabilmiş değiliz. Ancak sitemizin sıklıkla girişimciler tarafından fark ediliyor olmasının doğru yolda olduğumuzun bir kanıtı olduğu kanaatindeyiz.

YATIRIMCIMIZ OLUN

Eğer ev modası ve ev eşyaları alanında bir eticaret yatırımı düşüncesindeyseniz sizi sitemize yatırım yapmaya davet ediyoruz. Detayları görüşmelerle netleşecek ortaklık planlarına açığız ve destek bekliyoruz. evesyalari.com ayrıcalık ve öncelikleri nelerdir?
  • Fiziksel piyasada milyarlarca, eticaret piyasasında milyonlarca $'lık bir sektörün, EV EŞYALARI sektörünün tam adına sahibiz. Gerek aramalarda gerekse tavsiyelerde akla gelen en önemli kavramın sahibiyiz. EvEsyalari ifadesi mobilyadan ev aksesuarına, ev tekstililinden mutfak eşyalarına kadar onlarca alt sektörün ve devasa bir para hacminin tam çatı adıdır.
  • Sitemizdeki incelemeler yenidir ve siteyi büyütme amaçlıdır. Takipçilerimize doyurucu bilgiler veren özgün ve nitelikli makaleler ve binlerce resim içermektedir. Dopdolu ve zevkli bir blog yayınımız vardır.
  • Sitemiz kuruluş ve ilk ziyaretçi bandı aşamalarını geçebilmiş bir girişimdir.
  • Mevcut adımlarımızla EV EŞYALARI çatı alanında malesef yetersiz kalmaktayız, hakkını verememekteyiz ve sitemizi şahlandıracak yeni girişimciler aramaktayız.
Yatırımlar konusunda bizimle iletişime geçmek için info@evesyalari.com emailini kullanabilirsiniz. Not: Emaillerin hepsine yanıt vermeme hakkımızı saklı tutuyoruz. Sadece merak amaçlı ve rekabet takibi için yazıldığını düşündüğümüz maillere dönüş yapmıyoruz.