Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Balkonlarda Masa Kullanımı Nasıl Olmalı?

Eğlenceli ve Farklı Kupa Modelleri

Ucuz Salon Aksesuarları Modelleri ve Fiyatları

Ev aksesuarları & Aydınlatma Aralık 6, 2017
805 views

Ucuz salon aksesuarları

Değerli takipçimiz bugün sizler için salon dekorasyonuna direkt etki eden eğlenceli bir konuyu ele aldık. Ancak bugün inceleme konumuzu maddi edinebilirlik yani ucuzluk temelinden inceledik. Konumuz ucuz salon aksesuarları.

Bildiğimiz üzere dekoratif ürünler ve salon aksesuarları maddi açıdan çok büyük bir yelpaze içerisinde yer almakta. Yani salonumuzda bir sehpa üzerinde 1 TL değerinde bir aksesuar bulundurabileceğimiz gibi 10 bin $ değerinde pahalı bir biblo bulundurmak da mümkün. Biz bugün hemen herkesin ulaşabileceği ucuz aksesuarları ele almak istedik. Tabi böyle bir sınıflamanın içine de belki milyonlarca ürün girebilecek.

Ucuz salon aksesuarları fiyatları

Bu kavram da oldukça tartışmalı bir ifade. Ucuzluk kavramı ciddi anlamda değişken bir kavram. Biz ülkemiz insanının alım gücünü de düşünerek 50TL altı ürünleri ucuz salon aksesuarları olarak değerlendirdik. Peki salonlarımız için ucuz aksesuarlar sınıfında neler var?

Ahşap salon aksesuarları

Özel tasarımları ve nitelikli ürünleri bir kenara bırakırsak atölye tipi ucuz ahşap salon aksesuarları hemen herkesin alabileceği dekoratif ürünlerdendir.

Seramik salon aksesuarları

Porselen, seramik ve çini gibi sırlı fırın ürünleri de evlerimiz için ucuz birer aksesuar olabilmektedir. Bu sınıflarda da son derece pahalı ürünler olsa da birçok türün de 50 TL altında olduğunu unutmamalıyız.

Metal ucuz salon aksesuarları

Metalin de değişik ebat ve tasarımlarda uygun ücretli türleri mevcut. Bu sınıfta da çok fazla sayıda ucuz ev aksesuarları bulmak mümkün.

Ucuz cam ev aksesuarları

Cam aksesuarlar da salonlarımız için hem uygun hem bol çeşitli ürünler arasındadır. Özellikle işlemeli, renkli camlardan çok etkileyici aksesuarlar ve dekoratif ürünler yapılabilmekte.

Bunun dışında çok tercih edilmese de plastik ya da diğer sentetik malzemelerden ucuz aksesuarlar yapılabilmekte. Ucuz salon aksesuarlarını alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında sağlık ve güvenlik gelmektedir. Alacağımız ürünün ucuz olması elbette hoşumuza gider ancak kimyasalları, boyası ve formu sağlığa zararlı olan, aşırı kalitesizlik nedeniyle çok çabuk kırılıp keskinleşen ve parçaları dağılan ürünlerden uzak durulmalıdır. Özellikle çocuklu evlerde çok ucuz seramik porselen ve cam objelerin doğuracağı zararlar bazen telafi edileme boyutlara ulaşabilir. Sağlık ve güvenlikten sonra da dekoratiflik seçimi ön plana çıkmalıdır. Sırf ucuz ve kampanyalı diyerek her aksesuarı salonumuza koymamalıyız. Objemiz kesinlikle salon dekorasyonuna ve gene ev dekorasyonlarına uyum sağlamalıdır. Aksi halde ev görselimiz için olumsuz bir adım atmış oluruz.

Salon için ucuz aksesuarlar neler olabilir?

Detaylara girmeden kabaca sıralamak gerekirse ucuz salon aksesuarlarımız şunlar olabilir. Dekoratif gondol takımları, ahşap aksesuarlar ve tasarımlar, ucuz biblolar,çini sürahi, vazo, kaftan ve objeler, cam kase ve vazolar, cam biblolar, kalıp heykelcik ve figürler, mimari yapıların kalıp minyatürleri, seramik kuş, kelebek ve hayvan figürler gibi daha sayamadığımız yüzlerce tür ürün  mağaza vitrinlerinde yer almakta.

Salon dekorasyonları da diğer ev dekorasyonları gibi ekonomiklik , tema uyumluluk gibi bazı ilkelerle yapılmalıdır. Bu durumda mümkün olan en ucuz aksesuarları almak mantıklı gelebilir. Elbette bu konumuz standart harcama kapasitesi olan aileler için. Salonlarında aksesuar olarak özel sanat eserlerini ve antika müzayede eserleri alanları konumuz dışındadır. Görsel, tasarımsal ve sanatsal kalite de elbette çok zaman ucuz olmuyor. Mümkün olan hallerde ucuzdan yana tercih kullanmamak gerekebilir. Ancak iyi bir göz ve beğeni yeteneği çok ucuz seçimlerle harika salon dekorasyonları oluşturabilir. Bu biraz da bize bağlı.

Değerli takipçilerimiz sizler için sürekli ev modası incelemeleri yapıyoruz. Sizden isteklerimiz ise çok kolay

  1. Facebook sayfamızı buradan beğenmeniz
  2. Ara ara hoşunuza giden konu ve görsellerimizi sosyal medyada paylaşmanız.

Biz bu incelemede görsel olarak sadece EVPERA markasının ürünlerini sunduk ki gerçekten hem uygun ücretli hem de mükemmel görsel tasarımlılar. Sizler çok daha değişik ürünlere internet üzerinden ve fiziksel mağaza vitrinlerinde ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Nisan 2, 2018
511 views
Abajur Modelleri Cemile

Abajur Modelleri Cemile

Mart 11, 2018
479 views
Dekoratif Kadeh Modelleri

Dekoratif Kadeh Modelleri

Mart 3, 2018
241 views
Halatlı Avize Modelleri

Halatlı Avize Modelleri

Şubat 27, 2018
253 views
Cam Mumluk Modelleri Işıl Işıl

Cam Mumluk Modelleri Işıl Işıl

Ocak 20, 2018
411 views
Büyük Vazo Modelleri ve Fiyatları

Büyük Vazo Modelleri ve Fiyatları

Ocak 6, 2018
996 views
Baykuş Ev Aksesuarları Modelleri

Baykuş Ev Aksesuarları Modelleri

Ocak 4, 2018
215 views
Bunlar da var!
İstikbal Mutfak Masası Modelleri

İstikbal Mutfak Masası Modelleri

Mayıs 30, 2016
4.157 views
Mavi Renkli Ev Eşyaları

Mavi Renkli Ev Eşyaları

Ocak 31, 2018
134 views
Taç Stor Perde Modelleri

Taç Stor Perde Modelleri

Mart 29, 2016
2.838 views
Çocuk Odası Modelleri 2016

Çocuk Odası Modelleri 2016

Şubat 10, 2016
4.455 views
Banyo Sepetleri Çamaşır Sepetleri

Banyo Sepetleri Çamaşır Sepetleri

Ağustos 27, 2016
3.741 views