5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Sticker Saat Modelleri ile Şen Duvarlar

Ev Dekorasyonları, Genel Nisan 4, 2016
2.648 views

Sticker saat

Stickerlar kullanılmaya başladığı günden bu yana duvarlarımıza, camlarımıza ve bazı ev eşyalarına çok ciddi görsel dekoratif katkıda bulundular. Rekabet ve ekonomik çapı geliştikçe stickerlar da buna uyumlu olarak çok değişik tasarım ve fonksiyonlarla karşımıza çıkar oldu. Genel görsel de ev dekorasyonları için de enfes görünümler oluşmasına olumlu etkileri var. Duvar saatleri de stickerların fonksiyon olarak karşımıza çıktığı şekillerden biridir. Buna konuya benzer daha önce duvar aksesuarları içerikli bir incelememiz olmuştu.

Sticker saat modelleri

Gerek renk, gerekse tercih edilen görsel form ve tasarım olarak stciker duvar saatleri sayısız modelle vitrinlerde yerini alıyor. Bazı modellerde saat belirgin obje iken bazı formlarda ana şeklin içine saat sadece fonksiyon olarak konulmuş. Duvarda çok geniş yer kaplayan hareketli ve dağınık görseller olduğu gibi dar alana sıkıştırılmış motifler de var. Dekoratif sticker duvar saati modelleri ev dekorasyonları için gerçekten çok şık olumlu etki etmekteler. Üstelik bu büyük olumlu etki pahalı ev aksesuarları gibi değil, aksine geneli ucuza mal olmakta. Dini-tarihi yapılardan deniz dalgası tasarımlarına, çevresi rakam bordür modellerinden dans eden çift görsellerine kadar akla gelen gelmeyen sonsuz çeşitte tasarım hizmetimizde.

Sticker duvar saatleri

Sade stciker tercihi yapanlar çoktur ancak hazır duvarına görsel eklemişken saat ihtiyacını da gidermek isteyenler için bu modeller çok uygundur. Ancak hem saat kullanmak isteyen hem de dekoratif duvar görselinde saati görmek istemeyenler için saatler çok küçük tasarlanmıştır.

Sticker saat fiyatları

Küçük ebatlı ve tasarımı sade ürünler yaklaşık 20 TL’den başlamakta ortalama 75-100 TL bedelle güzel saatler alınabilmektedir.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Tekzen Tv Üniteleri

Tekzen Tv Üniteleri

Haziran 20, 2016
3.419 views
Çamaşır Makinesi Dolabı Modelleri

Çamaşır Makinesi Dolabı Modelleri

Mart 5, 2018
302 views
İstikbal Mutfak Masası Modelleri

İstikbal Mutfak Masası Modelleri

Mayıs 30, 2016
4.185 views
Banyolarımızda Mükemmel Banyo Setleri Olsun

Banyolarımızda Mükemmel Banyo Setleri Olsun

Aralık 31, 2015
6.626 views
Mutfak Dolap Renkleri ve Mutfak Hayatı

Mutfak Dolap Renkleri ve Mutfak Hayatı

Kasım 7, 2015
5.844 views
Alfemo Oturma Grupları

Alfemo Oturma Grupları

Haziran 18, 2016
3.008 views
Ekmeklik Modelleri Neva

Ekmeklik Modelleri Neva

Ağustos 25, 2016
3.502 views