5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Portmanto Modelleri ve Ev Dekorasyonları

Genel, Mobilya Nisan 5, 2016
4.131 views

Güzel evlerimizde bizi ilk karşılayan, fonksiyonu oldukça önemli ev eşyaları arasında sayılabileceklerden biri de portmanto modelleri. Sadece giysi, ayakkabı ve terlik muhafaza göreviyle kalmayan ev dekorasyonları için de çok önemli katkısı olan portmantolar artık çok şık görünümlere sahip.

Portmanto modelleri

Her ne kadar nadiren başka malzemeler kullanılsa da portmantolarda en çok tercih edilen yapı malzemesi ahşaptır. Modellerin her hangi bir kısmında ayna kullanılmayan portmanto çeşidi yok gibidir. Kapaklı dolaplar ve çekmeceler bazen tercih edilmese de genellikle bu ürünlerde bulunur. Eskiden tek parça olarak üretilen portmantolar şimdilerde tasarım ve dekoratif gücünün artması için parçalı şekillerde de üretilmektedir.Tamamen sürgülü kapaklı, fonksiyon alanları kapak içerisine gizlenen dolap tipi modeller de çokça görülmektedir. Günümüzde modüler mobilyanın gelişmesi, internetin de yayılması ile sayısız marka ve modele ulaşmak artık çok kolay olabiliyor. Hal böyle olunca birkaç model ve markanın içine sıkışmak, bu alanda tercih yapmak zorunda kalmıyoruz.

Portmanto modellerinde hemen hemen her renk kullanılsa da en çok tercih edilen portmanto renkleri beyaz ve ahşap kahve tonlarıdır. Bunun yanında evin gene mobilya aksamı ne renkse ona göre bir renklendirme de yapılabilmektedir.

Portmanto fiyatları

Hazır kalıp mobilya üreticilerinin artması ve -ticaretle mesafelerin sorun olmaktan çıkması sayesinde rekabet artmış ve portmanto fiyatları daha mantıklı seviyelere gerilemiştir. Ortalama 250 TL bedelle işimizi fazlası ile görecek bir portmantoya sahip olmak mümkündür. Elbette daha ucuz ve çok daha pahalı portmantolar da mağazalarda hizmetimizdedir.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Nar Seti Bereketi Sehpalarımızda

Nar Seti Bereketi Sehpalarımızda

Şubat 26, 2016
4.566 views
Gardrop Modelleri Adore

Gardrop Modelleri Adore

Ağustos 8, 2016
2.132 views
Fly Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Fly Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Ekim 19, 2017
168 views
Eğlenceli ve Farklı Kupa Modelleri

Eğlenceli ve Farklı Kupa Modelleri

Ekim 9, 2018
254 views
Kanepe Modelleri Renk Kombinleri

Kanepe Modelleri Renk Kombinleri

Kasım 19, 2015
3.472 views
Tencere Modelleri Akmesa

Tencere Modelleri Akmesa

Ağustos 16, 2016
1.340 views
Aynalı Tepsi Modelleri ve Lüks Sunum

Aynalı Tepsi Modelleri ve Lüks Sunum

Şubat 18, 2018
214 views