5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Pike Takımları; Yatak Odalarının Vaz Geçilmezi

Ev aksesuarları & Aydınlatma, Ev Tekstili, Genel Ocak 11, 2016
3.230 views

Pike takımları

Yatak odası tekstilinde en hoş ve gerekli unsurlardandır pike takımları. Ev dekorasyonu alanında da çok ciddi bir yer tutarlar zira kapladığı alan geniş olan her eşya evimiz içini büyülü bir görsele dönüştürülebilir.

Yatak odalarımız aslında herkesin sürekli gördüğü alanlar değildir. Bu sebeple aramızda yatak odası dekorasyonuna pek önem vermeyenler çıkabilir. Ancak genelde bunun tersi olmaktadır. Yatak odalarımızın görseline ve dekorasyonuna da en az evimizin diğer alanları kadar önem veririz.  Aynı dekorasyonun bir parçası olarak üç boyutlu nevresim takımlarını işlemiştik daha önce . Zaten daha en başta ev kurarken en çok harcamayı tutan mobilyalardan biri de yatak odalarımız değil mi?

Pike takımlarında trendler neler?

Çok koyu renkler ara ara kullanılsa da genellikle açık renkler ağır basıyor. Beyaz ve gri tonları, krem pikeler, lila ve pembe tonlar, yeşil ve mavinin açık tonları çok tercih ediliyor. Ancak her renk ağırlığında seçenek de mağazalarda ve internette var. Koyu olmakla birlikte tek renk türevi ya da zıt renklerle hafifçe işlenmiş desenler de görülüyor

Pike takımlarında desenler de çok aşırı hareketli olabildiği gibi gözle zor fark edilecek ve aynı rengin tonlarıyla işlenmiş hafif desenler de sık tercih ediliyor. Şekil olarak da düz, hafif desenli, çiçek ve çiçekli dal türevli, kare ya da geometrik desenli şekiller de pike takımları modellerini süsleyen görseller arasında.

Örme, el işi ve dantel pike takımları da çok sık olmasa da tercih edilenlerdendir. Tabi çok özel tekstilden çok özel markaların ürettiği çok pahalı modeller de yok değildir 🙂

Pikeler tek olarak yataklarımızın üzerinde tercih edilebileceği gibi takım olarak yastık kılıfları ve nevresim seti şeklinde de alınabilir.

Şimdi canınızı daha fazla sıkmadan pike takımları görsel galerimizle baş başa bırakalım sizi. Her gün yeni incelemelerle buradayız.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Bellona Yatak Başlıkları

Bellona Yatak Başlıkları

Haziran 17, 2016
2.984 views
Neva Mor Mutfak Eşyaları

Neva Mor Mutfak Eşyaları

Ekim 27, 2017
259 views
Ferforje Tabaklık Modelleri

Ferforje Tabaklık Modelleri

Eylül 14, 2017
242 views
Kova Saksı Modelleri Şahane

Kova Saksı Modelleri Şahane

Temmuz 14, 2016
2.180 views
Bornoz Takımları Yumuşacık, Can Alıcı

Bornoz Takımları Yumuşacık, Can Alıcı

Kasım 17, 2015
2.818 views
Kırmızı Renkli Ev Eşyaları

Kırmızı Renkli Ev Eşyaları

Ocak 30, 2018
133 views
Mutfak Dekorasyonu ve Mutlu Bayanlar

Mutfak Dekorasyonu ve Mutlu Bayanlar

Ocak 24, 2016
2.761 views
Adore Kitaplık Modelleri

Adore Kitaplık Modelleri

Haziran 22, 2016
2.647 views
Köşe Raf Modelleri ve Fiyatları

Köşe Raf Modelleri ve Fiyatları

Aralık 5, 2017
389 views