5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Pierre Cardin Halı Modelleri

Ev Tekstili, Genel Mayıs 24, 2016
4.187 views

Pierre Cardin Halı Modelleri

Ev eşyaları ve ev konseptinin en iddialı markalarından olan Pierre Cardin ev tekstili ürünlerinden halı türevlerinde de oldukça kararlı ve kararlı bir koleksiyon geliştirmiş. 2016 Pierre Cardin halı modelleri diğer markalar arasında kendini ilk gösteren, vitrin gücü yüksek ürünler arasında yer alıyor. Halı çeşitlerinin hemen hepsinde ve her ihtiyaca göre modeller üretilmiş ve kullanıcının hizmetine sunulmuş.

2016 Pierre Cardin Halı Modelleri

Pierre Cardin markası ürettiği ve satışa sunduğu halı ürünlerinde birçok marka gibi bir koleksiyon ve model adlandırması ile alt sınıflar oluşturmuş. Ürün gruplarına Atlantik, Aspero, Arcadia gibi klasik marka değerli isimler koymuş. Her bir gruba ait halıların desen ve görsel teması kendi içinde aynı ve halı renkleri ile bir ayrım söz konusu. Bazılarında basit, ana hattı bozmayan desen değişimleri de tercih edilmiş.

Pierre Cardin halı modelleri 2016 bazılarında her markada görebileceğimiz, çağın desenleri uygulanmış, bazılarında ise oldukça özgün ve sıra dışı çalışmalar göze çarpıyor. Klasik Türk halı desenleri de tercih edilmiş, tek renk zannedilen hafif desenler de kullanılmış. Bu durum hemen her zevke hitap etme konusunda Pierre Cardin markasına çok büyük bir avantaj sağlıyor ki zaten diğer ürün türlerinden markanın kalitesini hepimiz kabul ediyoruz.

Markanın yuvarlak, oval ve kare gibi standart dışı boyutlarda da halı üretimler  var ve yolluk sektöründe de iddialı fakat biz bu incelememizde sadece klasik geniş dikdörtgen halı modelleri konusunu ele alacağız. Pierre Cardin halı fiyatları da normal bilindik markalar düzeyinde. Adı bilinmedik markalardan elbette bir üst seviyede fiyat bandına sahip.

Modellerimizi inceleyerek Pierre Cardin halılar hakkında daha net bir fikir edinebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Cam Aksesuar Modelleri 2 Canba

Cam Aksesuar Modelleri 2 Canba

Temmuz 17, 2016
2.649 views
Elektrikli Semaver Modelleri ve Fiyatları

Elektrikli Semaver Modelleri ve Fiyatları

Haziran 7, 2016
1.806 views
Tencere Modelleri Cena

Tencere Modelleri Cena

Temmuz 9, 2016
1.694 views
Kenyap Hazır Mutfak Modelleri

Kenyap Hazır Mutfak Modelleri

Haziran 9, 2016
2.351 views
Aynalı Tepsi Modelleri ve Lüks Sunum

Aynalı Tepsi Modelleri ve Lüks Sunum

Şubat 18, 2018
214 views
Perde Aksesuarları Görünüme Can Katıyor

Perde Aksesuarları Görünüme Can Katıyor

Kasım 22, 2015
3.086 views