5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Masa Örtüsü Modelleri ve Daha Şık Görünümler

Ev aksesuarları & Aydınlatma, Ev Tekstili, Genel Ocak 16, 2016
2.828 views

Masa örtüsü modelleri

En eğlenceli ev ürünleri arasındadır masa örtüsü modelleri. Ev Eşyaları arasında gerek işlemeleri, gerek orta alanda olmaları ve gerekse geniş alan kaplamaları sebebiyle bu örtüler çok büyük bir önem arz etmektedir. Ev dekorasyonunun en önemli ve gözde parçaları arasındadırlar.

Aslında tek tip bir üründen bahsetmemize rağmen çok fazla modeli ve üretim şekli vardır. Türleri itibarıyla da epeyce tercihimiz vardır. Masa kullanımı bizde Doğu ve Batı kültürlerine göre biraz daha geç gecikmiştir ancak kullanılmaya başlandıktan sonra da hızla yayılmıştır. Tabi masa kullanımı masanın kendi öz yapısında bazı model gelişimlerini sağlamıştır. Sadece masanın kendi formu geliştirilmekle kalınmamış masanın üzerinin kaplanması da ayrıca gelişmiştir. Ev tekstili alanında önemli bir unsur olmuştur.
Günümüzde çoğunlukla tercih ettiğimiz ürünler fabrikasyon olarak seri üretilmiş olanlardır.  Büyük markalar özellikle en güzel modelleri çeşitli kalitelerde hizmete sunmaktadırlar. Üzerlerindeki desenler ve işlemeler çok değişiktir. Çok ince ve geniş işlemeleri olan örtüler olduğu gibi az işlemeleri ya da işlemesiz, az figürlü daha sade örtüler de mağazalarda ve internette yer almaktadır.

El işi masa örtüsü modelleri

Örtülerde ciddi anlamda tercih edilen bir üretim türü de el işleridir. Bunları iş edinmiş bayanların evlerinde özenle ve klasik usullerle ördüğü dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri en çok rağbet görenler arasındadır. Özellikle çeyiz tercihlerinde fabrikasyon olanlardan bir adım ön plana çıkmışlardır. Fakat günlük kullanımda biraz az tercih ederiz. Masa örtüsü modelleri dantel işçiliğinin de en iyi sergilendiği tekstil ürünleri arasında yer alır.

Bu ürünlerin en güzel yönlerinden biri çok iyi markaları bir kenara bırakırsak ücretlerinin uygun olmasıdır. Bu sayede birden fazla modeli hazır bulundurabilir ve değişik değişik kullanabiliriz. Küçücük bir lekede değişmesi gerektiği ve sık sık lekelendiği acı gerçeğine hiç değinmeyelim isterseniz 🙂 Tercih edeceğimiz örtüler kesinlikle masamızın şekline göre değişir. Kare masa örtüsü modelleri, yuvarlak masa örtüsü modelleri ya da dikdörtgen olan gibi çok değişik alım seçeneğimiz vardır. Bu yazımıda mutfak masa örtüsü modelleri konusunu işlemedik ayrı bir konuya bırakmayı uygun gördük.

Konuyla ilgili görsel galerimize bir göz atın. Daha çok fikir elde edeceksiniz. Her gün yeni incelememiz var, bekleriz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Beyaz Mutfak Dolapları

Beyaz Mutfak Dolapları

Mayıs 2, 2016
5.858 views
Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar Kağıdı Fiyatları

Mayıs 5, 2016
2.052 views
Kruvaze Perde Modelleri

Kruvaze Perde Modelleri

Mayıs 18, 2016
6.256 views
Penguen Termos Osmanlı Serisi

Penguen Termos Osmanlı Serisi

Aralık 2, 2017
306 views
Oturma Grupları Casetto

Oturma Grupları Casetto

Eylül 27, 2017
137 views
Kız Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Kız Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Mayıs 14, 2018
143 views
Puf Modelleri Dekorasyonu Güçlendiriyor

Puf Modelleri Dekorasyonu Güçlendiriyor

Mart 23, 2016
4.769 views
Sarı Renkli Ev Eşyaları

Sarı Renkli Ev Eşyaları

Şubat 1, 2018
132 views
Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

Mayıs 9, 2016
4.463 views
Amerikan Kapı Modelleri

Amerikan Kapı Modelleri

Nisan 22, 2016
5.303 views