5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Kütüphane Modelleri ve Çağdaş Kültür

Ev aksesuarları & Aydınlatma, Genel, Mobilya Kasım 11, 2015
3.300 views

Kütüphane modelleri evlerimizde kitaplıkların yetmediği zamanlarda tercih edilebilecek geniş ve görseli tamamlayan ev içi ahşap yapılardır. Bol kitap bölmeleri simetik ve çağdaş görüntüler oluşturduğu için uygun renk seçimleri ile şahane görünümler oluşturabilirsiniz.

Kitaba pek düşkün olmasak da evlerimizde kitaba ve kitaplıklara genelde yer veriyoruz. Ancak ev içi kütüphane modelleri çok daha geniş yer kaplayan hatta duvardan duvara ve tabandan tavana uzanan mobilyalardandır. Tamamlayıcı ev eşyaları arasında yer alırlar. Genellikle düz raflı, kare diktörtgen yuvalı kütüphaneler sıklıkla karşımıza çıkar. Hazırları da pek yoktur, çoğunlukla mobilyacılara ev özelliklerine ve göz zevkine göre yaptırılır.

Kütüphane modellerinde karşımıza çıkan renkler genelde doğal ahşap renkleri ve bu renkler üzerine yapılan çalışmalarla çıkan desenlerdir. Bunun yanında yapı malzemelerinde olan çeşitlilik ve gelişme sayesinde farklı renk ve ahşap dışı yapı malzemelerini kullanmak da mümkün. Ayrıca çağdaş kütüphane modellerinde çok modern tarzlar görmek de mümkün, çiçek ve ağaç yapısını andıran kitaplıklar, harfli kütüphanelerde yeni kütüphane modelleri arasında.

Ev içi kitaplık modellerinde tek amaç kitap yerleştirmek değildir. Kitaplıklarda ve kütüphanelerde diğer ev dekorasyon ürünleri ya da TV yerleşimi de mümkündür. Çok amaçlı bu tip kullanımlar da evimize farklı ve faydalı görünümler kazandırabilir.

Yeni yazılarımızla sürekli sitemize bekliyoruz


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Baharat Takımı Modelleri Keramika

Baharat Takımı Modelleri Keramika

Ekim 12, 2017
212 views
Kumtel Elektrikli Isıtıcılar

Kumtel Elektrikli Isıtıcılar

Ekim 25, 2017
106 views
Çocuk Odası Halıları Festival

Çocuk Odası Halıları Festival

Temmuz 23, 2016
1.569 views
Ahşap Tavan Göbeği Modelleri

Ahşap Tavan Göbeği Modelleri

Eylül 21, 2017
160 views
Nar Seti Bereketi Sehpalarımızda

Nar Seti Bereketi Sehpalarımızda

Şubat 26, 2016
4.566 views
Bambu Çerezlik Modelleri Kosova

Bambu Çerezlik Modelleri Kosova

Aralık 13, 2017
165 views