Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Balkonlarda Masa Kullanımı Nasıl Olmalı?

Eğlenceli ve Farklı Kupa Modelleri

Komidin Modelleri Yatak Odlarına Şart

Ev Dekorasyonları, Genel, Mobilya Mart 9, 2016
3.707 views

Komidin

Yatak odası mobilyaları arasında komidin modelleri mutlaka bulunmalıdır. Aslında sözcüğün doğrusu bu değildir. Ev eşyalarının önemli bir kısmı bize Avrupa kültüründen geçtiği için bazı isimler de olduğu gibi geçmiştir. Bunlardan biri olan inceleme konumuzun gerçek ismi “komodin”dir. Genellikle çekmeceli ve bir boş alanı ya da küçük kapaklı dolabı bulunan minik mobilyalardır. Ayrı alma şansı olsa da birçok yatak odası takımının içeriğinde halihazı bulunmaktadır.

Komidin modelleri

Klasik ya da modern tarzda sayısız ürün hizmetimizdedir. Genellikle ahşap baskınlığı vardır. Renk, form ve tema olarak çok çeşit ürünler hizmetimizdedir. Çekmecesiz modeller olsa da büyük bir ağırlığında çekmece vardır hatta bazı modellerde bölme ve kapak olmadan tamamen çekmeceden oluşmaktadır. Aynalı komidin modelleri ya da avangart komidin modelleri son zamanlarda oldukça ön plana çıkmış durumdadır. Ayaklı ya da ayaksız, yüksek modeller ya da küçük dar alan kaplayan modeller de vitrinlerdedir. Son zamanlarda internetin yayılması ile birlikte küçük üreticilerin ürünleri de ortaya çıkınca model sayısında ciddi bir artış oldu. Uzun bir süre beyaz, ahşap tonları ya da koyu ağırlıkta olsa da zaman içinde renkli komidin modelleri de kendini göstermeye başladı. Modern tasarımlar da ürünlerdeki albeniyi adeta zirveye taşımakta. İyi deçilmiş ürünler ev dekorasyonları için de çok önemli birer tamamlayıcı olabilmektedir.

Komidin fiyatları

Temin edilme biçimine ve malzemesine göre hemen her fiyatta ürün bulunmaktadır. Çok özel olmayan normal bir ürünü yaklaşık 70-80 TL karşılığında almak mümkün iken üst segment ürünlerin fiyatları binlerle ölçülebilmektedir.

Şimdi sizler için özenle hazırladığımız görsel galeriyi inceleyerek bir fikir edinebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Çocuk Odası Modelleri 2016

Çocuk Odası Modelleri 2016

Şubat 10, 2016
4.455 views
Genç Odası Modelleri Doğtaş

Genç Odası Modelleri Doğtaş

Haziran 14, 2016
2.616 views
Pierre Cardin Halı Modelleri

Pierre Cardin Halı Modelleri

Mayıs 24, 2016
4.177 views
Cam Yağdanlık Modelleri ve Tezgahlarımız

Cam Yağdanlık Modelleri ve Tezgahlarımız

Şubat 28, 2016
9.961 views
Pop Art Halı Modelleri Çok Etkileyici

Pop Art Halı Modelleri Çok Etkileyici

Mart 19, 2016
3.594 views
Su Takımları Parmak Isırtıyor

Su Takımları Parmak Isırtıyor

Aralık 13, 2015
3.267 views