5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Kanvas Tablo, Dekorasyonda Büyülü Güç

Genel Aralık 23, 2015
3.646 views

Kanvas Tablo

Dekorasyona önem verenler iyi bilir tablo kanvas tablo çeşitlerini. Duvar aksesuarları arasında en önemlilerden biridir.

Kanvas tablo nedir ?

Halkımızca biraz yanlış anlaşıldığı ya da satış amaçlı yanlış lanse edildiği kanaatindeyiz. Parçalı tablo anlamında kullanılıyor genelde. Parçalı modelleri de mevcuttur ancak kanvasta esas kalın bir kumaş ya da onun yerine kullanılabilecek kağıdımsı bir yüzeyin üzerine dijital baskı yapılmasıdır. Ve genel tercih duvardan 3-4 cm kabarık tasarlanması şeklindedir.
Duvarlarımız için genelde çeşitli aksesuarlar tercih ederiz. Duvar aksesuarları konulu bir yazı hazırlamıştık sizler için. Bu tablolarda bu aksesuarlardan bir çeşittir.

Evinin görseline ve genel kombinine önem verenler gerçekten de duvarlarına bir tatlı dokunuş yapmadan geçemezler. Burada devreye tablolar girer. Tekniği ne olursa olsun duvarımızda güzel bir manzara ya da görsel mutlaka içimizi kıpırdatır. Kanvaslar düz parçalı ya da geometrik parçalı fark etmez duvarlarımıza ayrı bir hava getirdi. Bu tablolarda çok değişik temalar tercih edilebiliyor. Adeta sınırsız bir seçim şansınız var. Eyfel Kulesi tablosundan tutun diğer tarihi yapılara, güzel bir sahil manzarasından ağaç fotoğraflarına kadar sayısız seçenek mevcut. Hayatta hangi görsel temasından hoşlanıyorsanız o konuda bir tablo bulmanız hatta yaptırmanız mümkün.

Genelde hazır tasarımlar tercih edilmektedir ancak dilerseniz kendi çocuklarınızın, ailenizin, yörenizde güzel bir mekanın da fotoğrafını kişiye özel kanvas tablo yaptırabilirsiniz. Güzel tasarlanmış ve iyi seçilmiş bir kanvasın evde bir canlılık vereceği kesindir. Dini içeriklerden tutun, gemi resimlerine kadar çok geniş bir model şansımız var.

Sizler için kanvas tabloları gösteren bir galeri hazırladık. Bir fikir edinmeniz için faydalı olacağını düşünüyoruz. Sitemize her gün bekleriz.

 

 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Fly Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Fly Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Ekim 19, 2017
168 views
Ferforje Masa Sandalye Modelleri

Ferforje Masa Sandalye Modelleri

Kasım 21, 2017
287 views
Karaca Yatak Örtüsü Modelleri

Karaca Yatak Örtüsü Modelleri

Ağustos 7, 2016
3.711 views
Dekoreko Modern Kilim Modelleri

Dekoreko Modern Kilim Modelleri

Mayıs 31, 2016
3.316 views
Schafer Kahvaltı Takımı Modelleri

Schafer Kahvaltı Takımı Modelleri

Haziran 3, 2016
2.440 views
Dekoratif Kadeh Modelleri

Dekoratif Kadeh Modelleri

Mart 3, 2018
265 views
Elektrikli Semaver Modelleri ve Fiyatları

Elektrikli Semaver Modelleri ve Fiyatları

Haziran 7, 2016
1.808 views
Keçe Çanta Modelleri Tam Bize Göre

Keçe Çanta Modelleri Tam Bize Göre

Aralık 6, 2015
6.308 views