5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

İkili Kanepe Modelleri ile Şık Dizaynlar

Ev Dekorasyonları, Genel, Mobilya Şubat 12, 2016
2.672 views

İkili kanepe modelleri

İkili kanepe oturma ürünleri evlerimizde şıklık oluşturan, bazen kombinler içinde bazen de tek başına kullanılabilirler. İkili kanepeler ev dekorasyonları çok işlevsel ürünlerdir. Adeta joker konumundadırlar.

İkili kanepeler adından da anlaşılacağı üzere ortalama iki yetişkinin rahat oturabilmesi üzerine tasarlanmaktadırlar. Genelde oturma gruplarının bir parçası olarak tercih edildikleri gibi bazen de tekli olarak kullanılabilirler. Klasik koltuk tasarımları dışında daha özgün ve tek başına üretilebilen ikili kanepe modelleri oldukça göze çarpıcı mobilyalar olabilmektedirler.

Biz bu incelememizde bir takımın parçası olanlardan ziyade tek üretilip satışa sunulan özgün tasarımlı ürünleri incelemeyi uygun gördük.

Ayrı ikili kanepeler ev içinde çok çok önemli bir görev üstlenirler. Ağırlıklı olarak salon tercih edilse de tek ürün oldukları için evin hemen her yerinde kullanılabilirler. Geniş salonlarda ana dekorasyonu tamamlayıcı şık bir ürün olabildiği gibi, yatak odalarında, mutfaklarda, balkonlarda hatta bahçelerde bile kullanılabilmektedir. Rahat bir oturma olanağı sağladıkları için de kullananlar tarafından kısa sürede vaz geçilmez olabilmektedirler.

İkili kanepe fiyatları

Ev dekorasyonları için kullanılan hemen her ürün gibi geniş bir fiyat aralığı vardır. Aşırı kalitesiz ya da çok lüks ürünlere kayılmadığı sürece alınabilir normal basamaklarda ürünler çoktur.

Renk ve tasarım kombinasyonlarındaki genişlik sayesinde birçok dekorasyona uyumlu ürün bulmak da zor değildir. Vitrinler de internette oldukça modern ve şık ikili kanepe modelleri bulunmaktadır.

Şimdi konu ile ilgili görsel galerimizi inceleyerek bir fikir edinebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Kanvas Tablo Siyah Beyaz Modeller

Kanvas Tablo Siyah Beyaz Modeller

Kasım 27, 2017
138 views
Baharat Takımları ve Kavanozlar Kosova

Baharat Takımları ve Kavanozlar Kosova

Ağustos 2, 2016
2.972 views
Neva Mor Mutfak Eşyaları

Neva Mor Mutfak Eşyaları

Ekim 27, 2017
261 views
Bebek Nevresim Takımları Taç

Bebek Nevresim Takımları Taç

Ağustos 24, 2016
1.669 views
Ahşap Tavan Göbeği Modelleri

Ahşap Tavan Göbeği Modelleri

Eylül 21, 2017
160 views