Hakkımızda

Aralık 4, 2015 tarihinde eklendi.

EvEsyalari.com olarak yayın hayatına başladık.
E-ticaret sitesi değiliz. Amacımız siz değerli ziyaretçilerimize “ev eşyaları ” ve “ev dekorasyonu” alanında tamamen özgün içerik ve özenle seçilmiş güncel moda galerileri sunmaktır. Evimizi ilgilendiren her alanda kaliteli içerikle sürekli hizmetinizde olacağız.

Evesyalari.com da incelenen temel konular “mutfak, banyo, ev dekorasyonu, mobilya, ev tekstili, elektrikli ev aletleri, aydınlatma” alanlarında özgün ve güncel incelemelerdir.

Sürekli sitemizi ziyaret eden takipçilerimiz her gün yepyeni konular ve görseller bulacaklardır. Sırf takipçi çekmek adına konu dışına çıkıp farklı konularla sizleri sıkmayacağız. Alanımız EVİMİZDİR.

ÜRETİCİ ve FİRMALAR için evesyalari.com: Ev sektöründe üreticiler ve firmalar da yeni ve tanıtmak istedikleri ürünleri sitemiz üzerinden tanıtabilirler. Bu konuda kendilerine yardımcı olmaktan büyük zevk duyacağız.

Herhangi bir sebeple bizimle iletişime geçmek isterseniz İLETİŞİM sayfamızı ziyaret ediniz. Sitemize REKLAM vermek ya da tanıtım hizmeti almak isterseniz de aynı sayfayı kullanabilirisiniz.