5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Güral Porselen’den Enfes Dekoratif Vazolar

Güral’dan dekoratif vazolar

Ev dekorasyonları için vazgeçilmez unsurlardır dekoratif vazolar.Bu yazımızda size tamamlayıcı dekoratif öğelerin en önemlilerinden olan vazoları Güral markasıyla inceleyeceğiz. Bilindiği üzere Güral markası belirli ev grubu eşyalarında kendine özel bir tasarım ve kalite yolu açabilmiş çok az markadan biridir.

Bu markanın dekoratif aksesuar grubunda elbette sadece vazolar yoktur. Birçok dekoratif aksesuar üretimi yapmaktadırlar fakat biz bugün dekoratif vazolar konusunu işleyeceğiz.

Vazoları evlerimizde dekoratif aksesuar olarak çokça kullanırız. Çok çeşitli malzemelerden yapılmış, değişik form ve desenlerde binlerce çeşit vazo vitrinlerde ve internette satışa sunulmaktadır. Ücretleri de çok değişkendir. Sert plastikten cam görünümlü ucuz vazolardan tutun büyük boy el işi pahalı salon tiplerine kadar çok dğeişken bir fiyat yelpazesi vardır.

Güral Porselen’in dekoratif vazoları da genellikle el değmiş emek ürünleri olmakta ve Kütahya sanatçılarının elinden çıkmaktadır. Şekiller de desenler de ağırlıklı olarak Kütahya tarzının izinden gitmektedir. Tarihin ürettiği klasik çini desenleri ve yeni çini ustalarının da çağdaş yorumları birleşerek bu vazolara form olmaktadır. Şekil olarak da ince uzun sehpa vazolarından tutun büyük ve yayvan geniş vazolara kadar çok değişik tasarımlar bize sunulmuş.

Güral Porselen vazo fiyatları

Güral markasından gelen kalite ve sanat nedeniyle ücretler standart ücretlerin biraz üzerinde olmakla birlikte geneli erişilmeyecek derece pahalı ürünler de değildir. Evlerimize etkili bir görsel etki vermek, misafirlerimize büyüleyici bir sunum için ya da sevdiklerimize bir hediye sunmak gerektiğinde aklımıza gelebilecek ilk ürünlerden olabilir Güral dekoratif vazolar.

Sözü daha fazla uzatmadan görsel galerimizi inceleyebilirisiniz. Bakalım Güral dekoratif vazo departmanı bize neler sunmuş.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Mor Baharat Takımları ve Fiyatları

Mor Baharat Takımları ve Fiyatları

Aralık 15, 2017
357 views
Pierre Cardin Halı Modelleri

Pierre Cardin Halı Modelleri

Mayıs 24, 2016
4.189 views
Baharat Takımı Modelleri Keramika

Baharat Takımı Modelleri Keramika

Ekim 12, 2017
214 views
Zigzag Halı Modelleri

Zigzag Halı Modelleri

Mart 24, 2018
211 views
Dekoratif Kutu Modelleri

Dekoratif Kutu Modelleri

Aralık 23, 2017
135 views
İstikbal Mutfak Masası Modelleri

İstikbal Mutfak Masası Modelleri

Mayıs 30, 2016
4.185 views