5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Gizli Kahraman Kiler Dolabı

Genel Ocak 4, 2016
7.066 views

Kiler dolabı

Dağınıklıktan nefret ederiz. Evlerimizin gizli köşelerinde kiler dolabı gibi ürünlerin önemi çok büyüktür. Gizli kahramanlarımızdır desek yeridir.

Her evde bir kiler yok malesef. Evlerimizde kilerin ne demek olduğunu kileri olanlar değil olmayanlar bilir 🙂 Ancak yazı konumuz olan kiler dolapları illa kilerler içinde kullanılacak ürünler değildir. Mutfağımızın açık alanında da kiler görevi görürler ve dağınık duran küçük ebatlı yiyecek ve eşyalarımızı derli toplu tutmak için çok gereklidirler.

Kiler dolabı neleri saklar?

Kiler dolaplarına koyacağımız ürünlere tamamen kendimiz karar veririz. Bir standardı yoktur ancak genel olarak koyduğumuz ürünler bellidir. Mutfaklarımızda genellikle yemeklerde kullandığımız ürünlerin poşet artanlarını ve stoklarımızı koyarız bu ürünlere. Baklagil poşetleri, fazla şeker ve çay, konserve, turşu, reçel kavanozları gibi ara ara ama sık kullandığımız yiyecekleri düzenli bir şekilde yerleştiririz bu dolaplara. Sık kullandıklarımızı daha rahat alınabilecek şekilde, az ve uzun süre kullanılacakları da daha derin ve diplere yerleştiririz. Yapısı itibarıyla bazılarının ekmek saklama kısmı da vardır ve ekmeklerimizi de bu dolabın ilgili bölümünde stoklarız.

Kiler dolabı modelleri

Peki hangi tip kiler dolapları satılıyor ve hangilerini tercih ediyoruz. Bu ürünleri kesinlikle kişisel ihtiyaç çeşit ve seviyemize bir de dekoratif özelliklerine göre tercih ediyoruz.

Renk tercihleri şu aylarda genellikle beyaz ve ahşap tonlarında beliriyor. Renk bir kenara değişik özellikli kiler dolapları var piyasada. Çekmeceli olanlar, kapaklı bölmeli olanlar, hem kapaklı hem çekmeceli olanlar, ekmek saklama bölümü olanlar, mini boy börek fırınları için ara katman ayrılmış modeller, transparan cam kapaklı olanlar, delikli örme kapaklı ve daha neler neler?

Bir de ihtiyaca göre ebat tercihi var. Ailenin ihtiyaçlarına göre çok büyük kiler dolapları olduğu gibi, çok küçük sayılabilecek modeller de tercih edilmektedir.

Şimdi çok satılan ve tercih edilen kiler dolabı modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Ulutaş Tencereler ve Tencere Setleri

Ulutaş Tencereler ve Tencere Setleri

Ağustos 6, 2016
1.509 views
Duvar Süsleri Çıdam Seramik

Duvar Süsleri Çıdam Seramik

Ağustos 30, 2016
7.808 views
Kupa Bardak Modelleri Porland Porselen

Kupa Bardak Modelleri Porland Porselen

Ocak 18, 2018
142 views
Karpuz Dilimleyici, Karpuz Bıçağı

Karpuz Dilimleyici, Karpuz Bıçağı

Haziran 2, 2016
1.966 views
Abka Kristal Su Bardağı Modelleri

Abka Kristal Su Bardağı Modelleri

Mart 11, 2016
2.802 views