5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Genç Odası Modelleri Doğtaş

Genel, Mobilya Haziran 14, 2016
2.618 views

Genç Odası Modelleri Doğtaş

Evlerimiz ailemizle birlikte mutlu olduğumuz öz yaşam alanlarımız. Mutlu bir aileden daha güzel hiçbir şey yoktur dünyada çoğumuz için. Tabi ailenin yaşına göre de evde bulunan çocukların yaşları değişik olabiliyor. Bugünkü konumuz evdeki gençlerle ilgili bir ev eşyası üzerine olacak. Ev dekorasyonlarında önemli bir yeri olan genç odası modelleri konusunu işleyeceğiz. Genç odası modelleri Doğtaş markası ile birlikte incelendi.

2016 Doğtaş genç odası modelleri

Gençlerin yaşamları her alanda olduğu gibi odalarında da farklı. Doğtaş markası da genç odaları alanında üretim yapan etkili firmalardan. Ev ve mobilya konusunda baskın bir yere sahip olan Doğtaş markası genç odaları üretiminde güzel bir koleksiyon koymuş ortaya. 2016 Doğtaş genç odası modelleri çok geniş bir yelpazede olmasa da sınırlı sayıda ancak modern  çizgide ürünler göndermiş mağazalarına. Erkek genç odası modelleri ve kız genç odası modelleri için ürettiği ürünler gibi ortak kullanılabilecek tarzda modern genç odaları da var Doğtaş’ta. Bir gencin odasında bulunması gereken temel unsurların tamamı düşünülmüş, konforlu ve modern bir çizgi belirlenmiş. Genç odalarında yataklar, çalışma masaları ve giysi dolaplarının hepsi özel bir tasarımla uygulanmış. Ancak bazı markalarda tercih edilen aşırı hareketli ve canlı tasarımlardan uzak durulmuş. Daha sade ve klasik modern akımda üretimler yapılmış.

Doğtaş genç odası modelleri fiyatları

Doğtaş markasının genç odası modelleri yerel üretimlerde bir üst seviyede ancak kalite bandında kendi dengindeki markalardan da fazla değil.

 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Karaca Yatak Örtüsü Modelleri

Karaca Yatak Örtüsü Modelleri

Ağustos 7, 2016
3.711 views
Çelik Tencere Tavalar Öncü

Çelik Tencere Tavalar Öncü

Temmuz 27, 2016
1.896 views
Sarı Renkli Ev Eşyaları

Sarı Renkli Ev Eşyaları

Şubat 1, 2018
132 views
Yeni Kahve Yanı Bardağı Modelleri

Yeni Kahve Yanı Bardağı Modelleri

Mayıs 21, 2018
462 views
Alfemo Oturma Grupları

Alfemo Oturma Grupları

Haziran 18, 2016
3.008 views
Banyo Paspası Modelleri Brillant

Banyo Paspası Modelleri Brillant

Eylül 30, 2017
224 views