Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Balkonlarda Masa Kullanımı Nasıl Olmalı?

Eğlenceli ve Farklı Kupa Modelleri

Ev Dekorasyon Ürünleri Nasıl Alınmalı?

Ev aksesuarları & Aydınlatma, Genel Aralık 10, 2015
2.152 views

Ev Dekorasyon Ürünleri

Evlerimizde güzelliği sağlayan unsurlar çeşitlidir. Bina yapısı da da dahil olmak üzere işin içinde birçok unsur vardır. Ev dekorasyon ürünleri, ana ev eşyaları ile birlikte ev görünümünü tamamlayan etkilerden biridir. İçerideki tüm eşyaların topluca oluşturduğu kombin nihai görüntüdür ve bir evin güzellğine buradan karar veririz.

Evlerimizin cansız çiekleri de diyebileceğimiz dekoratif eşyalar model ve çeşitlilik itibarıyla yüz binlere ulaşabilmekte. Peki bu ürünleri alırken nelere dikkat etmeli; neleri göz önünde bulundurmalıyız. Elbette sıralayacağımız maddeler kişisel görüş içerir. Çünkü dekorasyon işleri kişisel zevke bağlıdır.

  • Alımlarda ya da seçimlerde mutlaka beğeni ön planda tutulmalı ancak, dekoratif ürünler tek başlarına etkili değildir mutlaka başka objelerle ve eşyalarla uyum içerisinde olmalıdır. Bu uyum renk uyumu da olabilir, boy uyumu da olabilir
  • Malitey. Evlerimize alacağımız süs ve tamamlayıcı eşyaların çok ucuz ve kalitesiz olmamasına dikkat etmeliyiz. Çok pahalı dekoratif eşyaları almak ailenin ekonomisi ile alakalıdır. Bunda sınır yoktur ancak ucuz ve çok basit ürünlerden ciddi bir kombin beklenmemelidir.
  • Farklılık. Yine çok iddialı değiliz ancak seçeceğimiz ürünlerin farklı ürünler olmasına dikkat etmeliyiz. Biz orta sehpa alımında herkesten farklı olanı bulmak imkansız olabilir ancak dekoratif ürünlerde bu mümkün. Biraz zahmetli olabilir ancak internetten bu konuda yardım alınabilir.
  • Aşırı kalabalıktan kaçınılmalı. Evimizde elimizi attığımız her yerde, her duvarda her sehpanın üzerinde dekoratif öğeler olursa göz sıkıcı bir durum ortaya çıkabilir. Elbette çok kalabalık ev dizayn şekillerini sevenlere saygımız sonsuz.
  • Tutarlılık. Bu madde itiraz götürebilecek bir maddedir. Söylemek istediğimiz şudur. Ev içerisinde çişitli dar alanlarda seçilecek süsleme objeleri kısmen bir görsel mantık dizisi içermelidir. Örneğin antik tasarımlı süs eşyaları mantıklıca birden fazla yere yerleştirilirse tutarlı bir görünüm oluşabilir. Çok değişik ve farklı ürünler genel görünümde hoş durmayabilir. Yani bu tercihlerde tematik gidilirse daha hoş olabilir.
  • Kitaplar ve kitaplıklar da dekorasona dahil edilmelidir. Bunu çocuklarımızın kitap sevgisini artırmak ve kültürü hayatımıza biraz daha entegre etmek için yazıyoruz. İtiraz edilebilir.

Bu maddelere daha fazla alt madde eklenebilir ancak genel dikkat unsurları bunlardır diye düşünüyoruz. Ev dekorasyon ürünleri ile ilgili ilerleyen günlerde başka yazılarla hizmetinizde olacağız.

Yeni yazılarla sürekli karşınzıda olacağız. Her gün bekleriz.

 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

Mayıs 1, 2018
429 views
Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Nisan 2, 2018
511 views
Abajur Modelleri Cemile

Abajur Modelleri Cemile

Mart 11, 2018
479 views
Dekoratif Kadeh Modelleri

Dekoratif Kadeh Modelleri

Mart 3, 2018
241 views
Halatlı Avize Modelleri

Halatlı Avize Modelleri

Şubat 27, 2018
254 views
Bunlar da var!
Ahşap Tavan Göbeği Modelleri

Ahşap Tavan Göbeği Modelleri

Eylül 21, 2017
155 views
Kırmızı Renkli Ev Eşyaları

Kırmızı Renkli Ev Eşyaları

Ocak 30, 2018
128 views
Çocuk Odası Halıları Festival

Çocuk Odası Halıları Festival

Temmuz 23, 2016
1.562 views
Ev Süsleri Evinize Ruh Katar

Ev Süsleri Evinize Ruh Katar

Kasım 8, 2015
6.324 views
Ev Eşyaları Alanında Güncel İçerik

Ev Eşyaları Alanında Güncel İçerik

Ekim 31, 2015
2.403 views
Karaca Kahve Fincanları

Karaca Kahve Fincanları

Haziran 15, 2016
3.569 views
Akel Midi Fırınlar

Akel Midi Fırınlar

Ağustos 19, 2016
1.075 views
Mürdüm Renkli Ev Eşyaları

Mürdüm Renkli Ev Eşyaları

Şubat 8, 2018
251 views
Modern Kırlent Kılıfı Modelleri

Modern Kırlent Kılıfı Modelleri

Aralık 21, 2017
624 views