5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Ev Dekorasyon Ürünleri Nasıl Alınmalı?

Ev aksesuarları & Aydınlatma, Genel Aralık 10, 2015
2.159 views

Ev Dekorasyon Ürünleri

Evlerimizde güzelliği sağlayan unsurlar çeşitlidir. Bina yapısı da da dahil olmak üzere işin içinde birçok unsur vardır. Ev dekorasyon ürünleri, ana ev eşyaları ile birlikte ev görünümünü tamamlayan etkilerden biridir. İçerideki tüm eşyaların topluca oluşturduğu kombin nihai görüntüdür ve bir evin güzellğine buradan karar veririz.

Evlerimizin cansız çiekleri de diyebileceğimiz dekoratif eşyalar model ve çeşitlilik itibarıyla yüz binlere ulaşabilmekte. Peki bu ürünleri alırken nelere dikkat etmeli; neleri göz önünde bulundurmalıyız. Elbette sıralayacağımız maddeler kişisel görüş içerir. Çünkü dekorasyon işleri kişisel zevke bağlıdır.

  • Alımlarda ya da seçimlerde mutlaka beğeni ön planda tutulmalı ancak, dekoratif ürünler tek başlarına etkili değildir mutlaka başka objelerle ve eşyalarla uyum içerisinde olmalıdır. Bu uyum renk uyumu da olabilir, boy uyumu da olabilir
  • Malitey. Evlerimize alacağımız süs ve tamamlayıcı eşyaların çok ucuz ve kalitesiz olmamasına dikkat etmeliyiz. Çok pahalı dekoratif eşyaları almak ailenin ekonomisi ile alakalıdır. Bunda sınır yoktur ancak ucuz ve çok basit ürünlerden ciddi bir kombin beklenmemelidir.
  • Farklılık. Yine çok iddialı değiliz ancak seçeceğimiz ürünlerin farklı ürünler olmasına dikkat etmeliyiz. Biz orta sehpa alımında herkesten farklı olanı bulmak imkansız olabilir ancak dekoratif ürünlerde bu mümkün. Biraz zahmetli olabilir ancak internetten bu konuda yardım alınabilir.
  • Aşırı kalabalıktan kaçınılmalı. Evimizde elimizi attığımız her yerde, her duvarda her sehpanın üzerinde dekoratif öğeler olursa göz sıkıcı bir durum ortaya çıkabilir. Elbette çok kalabalık ev dizayn şekillerini sevenlere saygımız sonsuz.
  • Tutarlılık. Bu madde itiraz götürebilecek bir maddedir. Söylemek istediğimiz şudur. Ev içerisinde çişitli dar alanlarda seçilecek süsleme objeleri kısmen bir görsel mantık dizisi içermelidir. Örneğin antik tasarımlı süs eşyaları mantıklıca birden fazla yere yerleştirilirse tutarlı bir görünüm oluşabilir. Çok değişik ve farklı ürünler genel görünümde hoş durmayabilir. Yani bu tercihlerde tematik gidilirse daha hoş olabilir.
  • Kitaplar ve kitaplıklar da dekorasona dahil edilmelidir. Bunu çocuklarımızın kitap sevgisini artırmak ve kültürü hayatımıza biraz daha entegre etmek için yazıyoruz. İtiraz edilebilir.

Bu maddelere daha fazla alt madde eklenebilir ancak genel dikkat unsurları bunlardır diye düşünüyoruz. Ev dekorasyon ürünleri ile ilgili ilerleyen günlerde başka yazılarla hizmetinizde olacağız.

Yeni yazılarla sürekli karşınzıda olacağız. Her gün bekleriz.

 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

Mayıs 1, 2018
480 views
Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Nisan 2, 2018
548 views
Abajur Modelleri Cemile

Abajur Modelleri Cemile

Mart 11, 2018
523 views
Dekoratif Kadeh Modelleri

Dekoratif Kadeh Modelleri

Mart 3, 2018
265 views
Halatlı Avize Modelleri

Halatlı Avize Modelleri

Şubat 27, 2018
264 views
Bunlar da var!
Cam Aksesuar Modelleri 1 Canba

Cam Aksesuar Modelleri 1 Canba

Temmuz 11, 2016
2.351 views
Yuvarlak Masa Modelleri

Yuvarlak Masa Modelleri

Kasım 16, 2017
188 views
Pop Art Halı Modelleri Çok Etkileyici

Pop Art Halı Modelleri Çok Etkileyici

Mart 19, 2016
3.603 views
Zigon Sehpa Modellerini Mutlaka İnceleyin

Zigon Sehpa Modellerini Mutlaka İnceleyin

Aralık 5, 2015
2.850 views
2016 Schafer Yemek Takımı Modelleri

2016 Schafer Yemek Takımı Modelleri

Mayıs 26, 2016
3.478 views
Kahve Fincan Takımı Modelleri Paçi

Kahve Fincan Takımı Modelleri Paçi

Aralık 7, 2017
375 views