5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Ev Dekorasyon Örnekleri Ara Ara Mutlaka İncelenmeli

Ev aksesuarları & Aydınlatma, Genel Ocak 12, 2016
3.062 views

Ev Dekorasyon Örnekleri
Ev dekorasyon örnekleri, ister evlerimizde değişiklik ya da yeni alım yapalım ister hiçbir değişiklik gereği olmasın mutlaka ara ara incelenmeli. Özellikle çağımızda internet gibi bir bağlantımız varken, tüm dünyadaki trendler elimizin altındayken güncel ev modası kesinlikle takip edilmeli.

Ev dekorasyon modelleri hakkında size bolca görsel sunacağız fakat öncelikle kabaca bunun gerekliliğinden ve güncel trendlerinden bahsetmek istiyoruz.

Niçin ev modasını takip etmeliyiz?
Konu altında bir yanlış anlaşılma olsun istemeyiz. Çılgın bir moda takipçisi ve sürekli dekorasyona harcama yapan biri olalım demiyoruz ancak evimizi ev ev dizaynımızı düşünüyorsak ara ara güncel modayı takip etmeliyiz. Dünya trendleri pek mümkün olmasa da ülkemizdeki ev dekorasyon trendlerini görmek mümkün.
Çevremizdeki insanlarla, yakınlarımızla ve iş arkadaşlarımız gibi gruplarla sürekli irtibat içerisindeyiz. Haliyle evimizi başkaları ile paylaşıyoruz ve başkalarının evlerini görüyoruz. Aslında bir nevi evimizi başkalarına sunuyoruz. Çok pahalı bir ev içeriği olmasa da en azından uyumlu ve ahenkli ürünlerle ev kombini oluşturmamız gerek. Bunun için de ev ürünleri üreticilerinin tanıtımlarını ve genel ev dekorasyon türlerini ara ara görmemiz gerek. İnternet bu konuda adeta asistanımızdır. Ev dekorasyon örnekleri bilinse hiç fena olmaz. Çevremizin önüne olmadık bir ev kombini ile çıkmak istemeyiz değil mi 🙂

Ev dekorasyon örnekleri ve trendler
Aslında bu konunun altına binlerce sayfa yazılabilir. Bu sebeple alt başlıklara girmeden hangi ana temalarla ev kombini yapıldığına dair kısa bir içerik geçelim istedik.

Ev dekorasyonunda belirleyici unsurların başında renk ve renk uyumu, dekorasyon teması ve sanat akımları gibi unsurlar gelir.
Örneğin ev kombininde renklerin mutlaka uyumlu olması gerekir; bu aynı renklerin kullanım zorunluluğu anlamına gelmez, zıt ve yakın renklerle de ahenk sağlanabilir. Ayrıca desenlerde ve eşya uyumunda temalar da çok önemlidir. Kimileri retro dekorasyon tercih ederken kimileri tamamen Osmanlı sanatı akımları ile genel bir kombin oluşturmak isteyebilir. Bunun yanında çağdaş moda akımları ve postmodern akımlarla da şahane kombinler kurulabilir. Somutlaştıracak olursak Osmanlı tarzından hoşlananlar duvarlarında bir hat levhası görmek isterken çağdaşçılar soyut sanat tablolarını tercih edebilir.

Ev kombinlerinde ve genel dekorasyonda aklımıza gelebilecek her alan ve her ürün görev alabilir. Perdelerden tutun sürahilere, pike takımlarından tutun yolluklara kadar her unsur ev kombininin küçümsenemez parçalarıdır.

Sonuç olarak tercihimiz ne yönde olursa olsun ev dekorasyon örnekleri ara ara incelenmelidir. Şimdi galerimize geçebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

Mayıs 1, 2018
480 views
Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Nisan 2, 2018
548 views
Abajur Modelleri Cemile

Abajur Modelleri Cemile

Mart 11, 2018
523 views
Dekoratif Kadeh Modelleri

Dekoratif Kadeh Modelleri

Mart 3, 2018
265 views
Halatlı Avize Modelleri

Halatlı Avize Modelleri

Şubat 27, 2018
264 views
Bunlar da var!
Elektrikli Ev Gereçleri King Lokum Serisi

Elektrikli Ev Gereçleri King Lokum Serisi

Ağustos 27, 2017
103 views
Tencere Modelleri Cena

Tencere Modelleri Cena

Temmuz 9, 2016
1.696 views
Ev Dekorasyon Siteleri

Ev Dekorasyon Siteleri

Nisan 3, 2016
795 views
Plastik Masa Sandalye

Plastik Masa Sandalye

Nisan 16, 2016
9.110 views
Piknik Masası Modelleri

Piknik Masası Modelleri

Mayıs 12, 2016
2.596 views
Su Kabağı Lamba Modelleri ve Dekorasyon

Su Kabağı Lamba Modelleri ve Dekorasyon

Şubat 3, 2016
6.442 views
Su Takımları Parmak Isırtıyor

Su Takımları Parmak Isırtıyor

Aralık 13, 2015
3.285 views
Hazır Mutfak Dolapları Fly Mobilya

Hazır Mutfak Dolapları Fly Mobilya

Kasım 17, 2017
143 views
Bambu Kahvaltı Takımları

Bambu Kahvaltı Takımları

Kasım 12, 2017
193 views