5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Banyo Paspası Banyomuzun Süsüdür

Banyo, Ev aksesuarları & Aydınlatma, Ev Tekstili, Genel Aralık 27, 2015
3.727 views

Banyo Paspası

Evlerimizin asli parçasıdır banyolar. Banyosuz bir ev mi biliyorsunuz yoksa 🙂 Banyo paspası konulu yazımızla yine karşınızdayız. Klozet takımı modellerinin bir parçası ya da çeşidi de sayılabilen bu ürünler banyo dekorasyonu için çok büyük önem arz etmektedir ki sadece dekoratif birer ürün de değildirler. Asli vazifeleri itibarıyla da banyolarımızda kullanımları şarttır.

Ev tekstili ürünleri çok fazla çeşit içermektedir ve bunlardan biri de banyolarımızda kullandığımız paspaslarımızdır. Aslında bu paspaslar birkaç çeşit olarak çıkar karşımıza. Klozet takımlarımız paspas sayılabilir. zira parçaları olarak paspası da içerir ya da bu takımlardan tamamen bağımsız olarak tekli ya da çiftli olarak da hizmetimizdedirler.

Desen ve figür olarak da çok çeşitli modeller içerirler. Düz modelleri, çağdaş modern desenleri vardır ya da üzerlerinde kuş, kelebek, hayvan figürleri, taş dekorları gibi sayısız işleme bulunabilir. Örgü banyo paspası çeşitleri ya da son model halı teknikleri ile de dokunmuş olabilirler. Her evin ihtiyacı olduğu için mağazalarda ve internette binlerce çeşidine ulaşmak çok kolay. Takımlardan hariç olarak tekli satılan ürünlerin boy ve ebatlarında da büyük farklılıklar olabilmekte. Örneğin klozet takımlarının büyük parçasından ayrı olarak dolap önüne çok daha büyük ve farklı malzemeden bir paspas da tercih edilebilir.

Banyolarımızda dekoratif ürün olarak çok fazla seçeneğimiz olmadığını biliyoruz. Bu sebeple paspaslarımızın seçiminde mümkün olan en üst düzey dekor gücüne ulaşmamız gerek. Herek renk gerekse tasarım teması olarak banyomuzun tüm öğeleri ile tam uyumlu bir modeli tercih etmemiz gerek.

Şimdi banyo paspası modelleri ile ilgili görsel galerimizi inceleyip bir fikir edinebilirsiniz.

 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Kuğulu Fincan Takımları

Kuğulu Fincan Takımları

Ağustos 12, 2016
2.153 views
Su Takımları Parmak Isırtıyor

Su Takımları Parmak Isırtıyor

Aralık 13, 2015
3.285 views
Çocuk Odası Modelleri 2016

Çocuk Odası Modelleri 2016

Şubat 10, 2016
4.464 views
Ev Eşyaları Alanında Güncel İçerik

Ev Eşyaları Alanında Güncel İçerik

Ekim 31, 2015
2.413 views
Kahverengi Renkli Ev Eşyaları

Kahverengi Renkli Ev Eşyaları

Şubat 7, 2018
120 views
Beyaz Orta Sehpa Modelleri

Beyaz Orta Sehpa Modelleri

Aralık 11, 2017
187 views
Duvar Saati Modelleri Regal

Duvar Saati Modelleri Regal

Temmuz 30, 2016
2.067 views