5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Banyo Dekorasyon Modellerini İncelediniz mi ?

Banyo, Ev aksesuarları & Aydınlatma, Genel Kasım 10, 2015
2.524 views

Banyo dekorasyonu bir evin en temel görsel öğelerinden biridir.  Yaşam alanlarımızın önemli bir bölümü oluşturan banyolar; gerek hijyen açısından, gerekse de modern görünüme ahenk sağlaması açısından güzel bir şekilde dizayn edilmelidir. Ev sahiplerinin kişisel temizlik için kullandıkları ve duş aldıkları banyolar; bazen çevremize bizi anlatan mekanlardan biri de olabilmektedir. Bu yüzden banyo dekorasyon modelleri sadece hijyenin sağlanmış olması yeterli değildir; aynı zamanda burada dekoratif bir etkinin de yakalanması gerekmektedir.
İnsan sağlığı açısından hijyenik tutulması gereken banyolarda uygulanabilecek birçok farklı banyo dekorasyon örnekleri yer almaktadır. Banyo dekorasyon modelleri arasında; sade ve şık tercihlerin yanı sıra, sıra dışı seçenekler de ev sahipleri için en uygun tercih olacaktır. Özellikle gömmeli dolapların yer aldığı ve jakuzinin bulunduğu banyolar; son zamanlarda daha fazla ilgi görmektedir.
Banyo dekorasyon modelleri içinde; banyonun içerisinde yer alan musluk, lavabo, dolap ve diğer eşyaların renk ahengi içerisinde de olması gerekmektedir. Genelde lavabolar beyaz olarak tercih edilse de; diğer eşyalarda, zeminlerde ve duvarlarda beyaz renginden uzak durmak daha doğru bir tercih olacaktır. Çünkü banyolar evin diğer bölümlerine nazaran daha kolay kirlenen bir yapıya sahiptir ve beyaz da bu kiri daha ne bir şekilde ortaya çıkarır. Özellikle spa tarzı banyo modelleri son dönemde sıklıkla tercih edilirken; bu tercih banyo keyfini doyasıya yaşamak isteyenler tarafından daha fazla ilgi görüyor.

Yeni yazılarımızı incelemeniz sizi sitemize bekliyoruz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

Mayıs 1, 2018
480 views
Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Üfleme Dekoratif Cam Şişe Modelleri

Nisan 2, 2018
548 views
Abajur Modelleri Cemile

Abajur Modelleri Cemile

Mart 11, 2018
523 views
Çamaşır Makinesi Dolabı Modelleri

Çamaşır Makinesi Dolabı Modelleri

Mart 5, 2018
302 views
Dekoratif Kadeh Modelleri

Dekoratif Kadeh Modelleri

Mart 3, 2018
265 views