5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Bahçe Salıncağı Modelleri

Genel, Yapı Malzemeleri- Bahçe Mart 31, 2016
5.386 views

Bahçe Salıncağı

Ev dekorasyonları temelinde ara ara da olsa sürekli yazılar yazıyoruz. Bugün ev dışı bahçe ve balkon kapsamında bahçe salıncağı modelleri konulu yazı yazmayı düşündük. Neredeyse tamamen keyif ürünü diyebileceğimiz bu dış alan ürünü alıştıktan sonra gereklilik halini alabiliyor. İster bahçe ister balkon da tercih edilsin mevsim uygun olduğu sürece sürekli kullanılabilecek rahatlatıcı bir üründür. Çoğunlukla çocuklarımız tarafından tercih edilse de evin tüm bireyleri tarafından zevkle değerlendirilir.

Bahçe salıncağı modelleri

Çok fazla modeli olan bu ürünlerin bazıları son derece varlıklı ailelerin ev ve bahçeleri için üretilip tasarlanmaktadır. Hal böyle olunca çok çok yüksek rakamlar söz konusu olabiliyor. Ancak gayet normal ücretli basit tasarımlı ve salıncak görevini fazlası ile icra edebilecek modeller de çoktur. Aslınca diğer ev eşyaları ya da ev aksesuarları gibi türler hakkında bilgi vermeye gerek yok zira konsept hemen hemen aynı ve aşırı hızlı değişmeyen bir form alışkanlığı var. Kabaca, iddiasız bir şekilde betimlemek gerekirse dört ayak üzerinde ya da yere sabit kaideler üzerinde şekillenen sallanma aparatı ve gölgeliği olan ürünlerdir. Kullanılan kumaş, tarz, metal, ebat gibi birçok unsur ürünün fiyatı üzerinde etkilidir.

Bahçe salıncakları ismi her ne kadar bahçe ürünü olduğunu gösterse de balkonlarda da tercih edilebilir. Hatta balkon ve bahçe kullanım oranı neredeyse eşittir desek abartmış olmayız. Yani hem bahçe mobilyası hem de balkon mobilyası diyebiliriz.

Bahçe salıncağı fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz üzere aşırı lüks ürünleri bir kenara bırakırsak 250-1000 TL arası normal bir bahçe salıncağı alınabileceğini söyleyebiliriz. Ancak bu rakamların bağlayıcı olmadığını da belirtmek isteriz

Şimdi sizler için çok tercih edilen salıncaklardan derlediğimiz görsel galeriyi inceleyip bir fikir edinebilirsiniz.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Patchwork Halı Modelleri

Patchwork Halı Modelleri

Nisan 15, 2016
2.946 views
Ev Eşyaları Listesi

Ev Eşyaları Listesi

Kasım 19, 2015
2.867 views
Lav Cam Şekerlik ve Saklama Kabı Modelleri

Lav Cam Şekerlik ve Saklama Kabı Modelleri

Mayıs 25, 2016
2.418 views
Bambulu Porselen Fincan Takımları Kosova

Bambulu Porselen Fincan Takımları Kosova

Eylül 12, 2017
168 views
3D Zemin Kaplama Modelleri

3D Zemin Kaplama Modelleri

Nisan 26, 2016
5.009 views