5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Aynalı Takı Dolabı Modelleri Çok Gerekli

Genel, Mobilya Mart 28, 2016
3.865 views

Aynalı takı dolabı

Ev eşyalarımız içerisinde kendisi zevkimize hitap etmese de gerekliliği olarak çok sevdiğimiz ürünlerden biri aynalı takı dolabı modelleri sayılabilir. Bu dolaplar adından da anlaşılacağı üzere takılarımızı ve aksesuarlarımızı düzenli şekilde saklamak ve kullanırken rahat seçim açısından yararlı ürünlerdir. Günümüzde artık genelde birkaç takı ve aksesuar ile yetinmiyoruz. Ücretlerinin ucuz olması sayesinde onlarca hatta yüzlerce takı, aksesuar ve saatimiz olabiliyor. Haliyle bunları saklamak ve konumlandırmak da kolay olmuyor. Bu dolaplar sayesinde tüm takılarımız düzenli ve kullanıma hazır bir şekilde saklanabilmektedir. Genellikle çok değerli takılarımızı ve mücevherlerimizi bu dolaplarda saklamayız. Onun dışında orta ve alt değerdekileri bu dolaplar içinde bulundururuz.

Aynalı takı dolabı modelleri

Normalde aynasız versiyonları da bulunsa da biz bu yazımızda aynalı dolapları incelemeyi uygun gördük. Aslında bazı marka ve üretimlerde konsept değişikliği görünse de hemen hemen hepsi ayaklı sabit bir kaideye içi dolap ışı ayna olan bir kompozisyondan ibarettir. Dış taraflarındaki ayna tercihe göre boydan ya da yarım boy olabilmektedir. Yine kullanım tercihine göre bu dolap ve ayna istenen açıda sabitlenebilmektedir. Aynanın bulunduğu yüzey normalde dolabın da kapağı görevindedir. Hem bu kapağın altı hem de karşı taraf tamamen takıların ve aksesuarların konumlandırılması için şekillendirilmiş bölmeler ve ceplerle doludur.

Genellikle ayaklı olsalar da duvara sabitlenen tipler de vardır. Çoğunlukla ahşap tercih edilse de plastik türleri ya da metal yapım dolaplar da vardır. Aynası küçük olup çok çekmecesi olan türevleri olsa da bunlar az tercih edilmektedir.

Aynalı takı dolabı fiyatları

Birçok ev eşyaları arasında olduğu gibi bu dolaplarda da çok iyi ve tanıdık marka ve ürünleri de bir kenara bırakırsak normal ücretler 100-300 TL arasındadır.

Konuyla ilgili görsel galerimizi inceleyerek bir fikir edinmeniz mümkün.

 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Ekmeklik Modelleri Neva

Ekmeklik Modelleri Neva

Ağustos 25, 2016
3.502 views
Seperatör Modelleri

Seperatör Modelleri

Nisan 11, 2016
5.690 views
TV Üniteleri

TV Üniteleri

Nisan 27, 2016
3.467 views
Pembe Renkli Ev Eşyaları

Pembe Renkli Ev Eşyaları

Ocak 29, 2018
147 views
Mutfak Dekorasyonu ve Mutlu Bayanlar

Mutfak Dekorasyonu ve Mutlu Bayanlar

Ocak 24, 2016
2.761 views
Vitra Banyo Dolabı Modelleri

Vitra Banyo Dolabı Modelleri

Mayıs 28, 2016
2.527 views
Ahşap Dekoratif Raf Modelleri

Ahşap Dekoratif Raf Modelleri

Kasım 15, 2017
312 views
Kış Bahçesi Modelleri ve Çay Keyfi

Kış Bahçesi Modelleri ve Çay Keyfi

Aralık 12, 2017
262 views
Emsan Düdüklü Tencere Modelleri

Emsan Düdüklü Tencere Modelleri

Nisan 30, 2016
1.695 views