5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

Ayakkabılık Modelleri de Dekoratif Olamaz mı?

Ayakkabılık modelleri

Ev eşyaları arasında “Ayakkabılık modelleri de dekoratif mi olurmuş?” dediğinizi duyar gibiyim. Öyle bir şüpheniz olmasın. Bu sitedeyseniz saten evinize ve ev dekorasyonuna büyük oranda önem veriyorsunuz demektir. Bu da ev kapsamındaki her ürünün görselini ciddiye aldığınız anlamına gelir.

Evlerimizde kapı içi ya da dışında yer alan görevi itibarıyla da temiz durması pek mümkün olmayan ayakkabılıklardan bahsediyoruz. Günümüzde her aile bireyinin üçer beşer tane ayakkabısı olduğunu ve apartman tipi yerleşim alanlarında yaşadığımızı, evlerimizin çok büyük olmadığını düşünürsek ayakkabılıkların önemi ortaya çıkar. Hatta evimizde bizi ilk karşılayan ev eşyaları arasındadır desek yanlış olmaz 🙂

Ayakkabılık çeşitleri

Yine geniş bir model alanı olan bir incelemeye girdik. Kullanım ihtiyacına, modeline ve malzemesine göre çok fazla çeşidi ayakkabılıklarla ilgili birkaç fikir vereceğiz ancak tercih yine size kalmış. Genellikle incelememiz alanına ahşap ve mobilya tipli olanlar girecek. Çok katlı, ahşap modellerle sık karşılaşıyoruz. Kapakları, sürmeli, çift kapaklı açılan, kapaksız, Çeyrek daire açılıp kapanan raflı ya da kapaksız sayısız ahşap ayakkabılık vitrinlerde yerini almış ve satışa sunulmuştur. Ahşaplar dışında plastik ayakkabılık modellerinin de oldukça işlevsel ve kaliteli çeşitleri vardır. Mevsimsel ihtiyaçlara göre kullanılmayanların arka tarafa kullanılanların da ön tarafa yerleştirildiği çok güzel modeller de vardır. Bunlar dışında isteğe göre ferforje ayakkabılık modelleri de tercih edileneler arasındadır. Ayakkabılıkların tercihlerinde modelden önce ihtiyaçlar ön plana çıkmakta model buna göre şekillenmektedir. Küçük ve ihtiyacı az bir ailenin ayakkabılık ihtiyacı ile kalabalık ve çok ayakkabısı olan bir ailenin gereksinimi farklılık gösterir. Kullanım miktarı belirlendikten sonra tercihleri ayakkabılıkların fiyatları ve zevkler belirler. Gerçekten göze çok hoş gelen mobilya tipi ya da tasarım sunan ürünler de mağazalarda ve internette satışa sunulmaktadır.

Ayakkabılıklar hakkında yazılı anlatımla doyurucu bir izah çok zordur bu sebeple hazırladığımız görsel galeriyi inceleyebilirsiniz. Bir fikir edinmenize yardımcı olacağını düşünüyoruz. Her gün yeni incelemelerle buradayız.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Ev Dekorasyonları ve Belirleyici Unsurlar

Ev Dekorasyonları ve Belirleyici Unsurlar

Ocak 23, 2016
2.777 views
Banyo Aksesuarları Vitale

Banyo Aksesuarları Vitale

Eylül 8, 2017
363 views
Porland Porselen Demlik Modelleri

Porland Porselen Demlik Modelleri

Ekim 13, 2017
194 views
Ranza Olan Kanepe Modelleri

Ranza Olan Kanepe Modelleri

Ekim 17, 2017
408 views
Ev Eşyaları Alanında Güncel İçerik

Ev Eşyaları Alanında Güncel İçerik

Ekim 31, 2015
2.413 views
Bellona Yatak Başlıkları

Bellona Yatak Başlıkları

Haziran 17, 2016
2.984 views
Çocuk Odası Halıları Cıvıl Cıvıl

Çocuk Odası Halıları Cıvıl Cıvıl

Mart 14, 2016
7.052 views
Pembe Renkli Ev Eşyaları

Pembe Renkli Ev Eşyaları

Ocak 29, 2018
147 views