Kız Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Teraryum Nedir ve Dekorasyonda Uygulamaları

Bu Şamdan Mumluk Modelleri Her Yerde

İnstagram’dan Ev Eşyaları Satışımız Başladı

Ayakkabılık Modelleri de Dekoratif Olamaz mı?

Ayakkabılık modelleri

Ev eşyaları arasında “Ayakkabılık modelleri de dekoratif mi olurmuş?” dediğinizi duyar gibiyim. Öyle bir şüpheniz olmasın. Bu sitedeyseniz saten evinize ve ev dekorasyonuna büyük oranda önem veriyorsunuz demektir. Bu da ev kapsamındaki her ürünün görselini ciddiye aldığınız anlamına gelir.

Evlerimizde kapı içi ya da dışında yer alan görevi itibarıyla da temiz durması pek mümkün olmayan ayakkabılıklardan bahsediyoruz. Günümüzde her aile bireyinin üçer beşer tane ayakkabısı olduğunu ve apartman tipi yerleşim alanlarında yaşadığımızı, evlerimizin çok büyük olmadığını düşünürsek ayakkabılıkların önemi ortaya çıkar. Hatta evimizde bizi ilk karşılayan ev eşyaları arasındadır desek yanlış olmaz 🙂

Ayakkabılık çeşitleri

Yine geniş bir model alanı olan bir incelemeye girdik. Kullanım ihtiyacına, modeline ve malzemesine göre çok fazla çeşidi ayakkabılıklarla ilgili birkaç fikir vereceğiz ancak tercih yine size kalmış. Genellikle incelememiz alanına ahşap ve mobilya tipli olanlar girecek. Çok katlı, ahşap modellerle sık karşılaşıyoruz. Kapakları, sürmeli, çift kapaklı açılan, kapaksız, Çeyrek daire açılıp kapanan raflı ya da kapaksız sayısız ahşap ayakkabılık vitrinlerde yerini almış ve satışa sunulmuştur. Ahşaplar dışında plastik ayakkabılık modellerinin de oldukça işlevsel ve kaliteli çeşitleri vardır. Mevsimsel ihtiyaçlara göre kullanılmayanların arka tarafa kullanılanların da ön tarafa yerleştirildiği çok güzel modeller de vardır. Bunlar dışında isteğe göre ferforje ayakkabılık modelleri de tercih edileneler arasındadır. Ayakkabılıkların tercihlerinde modelden önce ihtiyaçlar ön plana çıkmakta model buna göre şekillenmektedir. Küçük ve ihtiyacı az bir ailenin ayakkabılık ihtiyacı ile kalabalık ve çok ayakkabısı olan bir ailenin gereksinimi farklılık gösterir. Kullanım miktarı belirlendikten sonra tercihleri ayakkabılıkların fiyatları ve zevkler belirler. Gerçekten göze çok hoş gelen mobilya tipi ya da tasarım sunan ürünler de mağazalarda ve internette satışa sunulmaktadır.

Ayakkabılıklar hakkında yazılı anlatımla doyurucu bir izah çok zordur bu sebeple hazırladığımız görsel galeriyi inceleyebilirsiniz. Bir fikir edinmenize yardımcı olacağını düşünüyoruz. Her gün yeni incelemelerle buradayız.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Ev Eşyaları Listesi

Ev Eşyaları Listesi

Kasım 19, 2015
2.820 views
Cam Sürahi Modelleri Abka Kristal

Cam Sürahi Modelleri Abka Kristal

Temmuz 8, 2016
1.877 views
Halıfleks Modelleri

Halıfleks Modelleri

Nisan 19, 2016
3.572 views
Fotoğraf Çerçeveleri Değişik Fikirler

Fotoğraf Çerçeveleri Değişik Fikirler

Temmuz 18, 2016
2.476 views
Kanvas Tablo Siyah Beyaz Modeller

Kanvas Tablo Siyah Beyaz Modeller

Kasım 27, 2017
96 views
Duvar Rafları Prado

Duvar Rafları Prado

Eylül 17, 2017
228 views