5 Büyük Duvar Saati Modelleri Önerisi

Bebek Hamak Modelleri

Yemek Odası Modelleri Seçimi için 3 Seçkin Öneri

Bakır Rengi Ev Aksesuarları ve Dekorasyon

3 Boyutlu Halı Modelleri Gözlerinizi Esir Alacak

Ev aksesuarları & Aydınlatma, Ev Tekstili, Genel Kasım 28, 2015
4.120 views

3 Boyutlu Halı

3 boyutlu halı modelleri yeni görsel tasarımın trendlerinden biri. Üç boyut teknolojisi ev eşyalarında kullanılmaya başlandıktan sonra ortaya çıkan ürünlerden biri de 3 boyutlu halı modelleri. 3 boyutlu nevresim takımları gibi halılarımız da ev dekorasyonuna adeta hayatın gerçekliğini kazandırdı. Önceki yıllarda değişik formlarda, değişik desen ve yapım tarzları ile halı modası sürekli değişiklik arz ediyordu ancak 3 boyutlu halı modelleri bu gidişata 3-4 basamak birden atlattı. İnsana adeta bir halıda değil bir doğa unsuru içerisinde yürüdüğünü hissettiriyorlar. Düz bir halı üzerinde yürüdüğümüzü adeta üzerine bastıktan sonra anlıyoruz. Abarttık değil mi 🙂 Ama hakediyor bu ürünler.

3 boyutlu halı modelleri üzerlerine çok değişik temalar ve konular işlenmiş. Doğal taş görünümleri, çiçek ve yaprak gibi bitki unsurları, derin izlenimli geometrik ve postmodern şekiller, mum gibi dekoratif ev tasarım ürünleri ve daha neler neler; hepsi de 3 boyurlu halıları bize apayrı zevklerle sunmak içni tasarlanmış.

Elbette ürün var; ürün var… Bazı markaların 3 boyutlu üretim teknolojisine tam oalrak sahip olmadığını görüntü kalitesizliğinden anlayabiliyoruz. Büyük ve ciddi markaların ise bu görselleri tam oalrak derinlemesine işleyebildiği görünüyor. Heves edip ciddi bir halı almak istersek bu konuda biraz beğeni seviyemizi yükseltmemiz gerekecek.

Sözü daha fazla uzatmadan sizi üç boyutlu halı modelleri üzerine derlediğimi galeri ile baş başa bırakıyoruz. Her gün bekleriz biz yepyeni konularla karşınızdayız.

 


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Zebra Perde Modelleri ve Desenleri

Zebra Perde Modelleri ve Desenleri

Şubat 20, 2016
3.746 views
Gardrop Modelleri Cezbediyor; Dikkat :)

Gardrop Modelleri Cezbediyor; Dikkat :)

Kasım 16, 2015
4.044 views
Ahşap Tavan Göbeği Modelleri

Ahşap Tavan Göbeği Modelleri

Eylül 21, 2017
160 views
Ev Dekorasyon Siteleri

Ev Dekorasyon Siteleri

Nisan 3, 2016
795 views
Bellona Zigon Sehpa Modelleri

Bellona Zigon Sehpa Modelleri

Haziran 26, 2016
5.160 views
Su Takımları Parmak Isırtıyor

Su Takımları Parmak Isırtıyor

Aralık 13, 2015
3.285 views
Dormina Klozet Takımı Modelleri

Dormina Klozet Takımı Modelleri

Haziran 16, 2016
1.754 views